MÖBLER / Bord / Sybord 15904093
nr 1590 4093
Sybord
Nyrokoko, mahogny, pelarfot. Bredd: 45 cm, djup: 37 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, fanérbortfall
måndag 15 januari 2024
kl 20:47:04
Sybord
nr 1590 4093
Sybord
måndag 15 januari 2024 |